?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Ритуали

«Людина – самостресуюча та саморефлексуюча істота.»

Ніч сьогодні тиха та спокійна. Я стою вже звично біля вікна та дивлюся в небо, на якому жодної зірочки та не видно місяця. На подив чутно тільки шелест листя дерев і лише проїжджають поодинокі автівки. В руці так само звично сигарета, яка доволі повільно тьмяніє.

Згадується, що одна з речей, які мене привабили свого часу до куріння – це дивовижний звук згораючої сигарети – тихий шепіт та вурчання. Так само напрочуд дивно зараз слухати і його.

Занепокоєння викликає тільки хіба що те, що ця тиха, спокійна ніч зовсім не нагадує літню – вона переносить кудись далеко в часі, але досить визначено, в кінець серпня. І як пояснити цю метаморфозу – зовсім невідомо.

Холодний вітер запрошує поринути у його світ і пронестися навколо всього, що тільки може побачити око вночі. Ще хвилинка і от я вже на карнизі, ще секунда – і я ступлю йому на зустріч, та здається вже ступаю. Безмежний політ в безмежжя…

Я стою перед вікном, плечем упершись в іншу частину вікна, а в руці догорає сигарета. Що це було? Приховане бажання чи страхи – сигарета заспокійливо шипить і треба вже її викидати. Вікно зачиняється і все продовжує йти своїм колом.

От тільки знову вітер зазирає до кімнати і принадливо всміхається…