?

Log in

No account? Create an account

Next Entry

Слово до читача

Сьогодні у цей парадоксальний день, я вирішив написати першу строфу у цьому щоденничку.

Напевне, варто було б представитися та трошки розповісти про це місце. Тож, мене звати Олексій, а його - Франсуа де Лярош(фуко?).

Чому так нас називають?

Мене так назвали при народженні, і оскільки таке вже написано у всіх документах, то змінювати це не має ніякого сенсу (принаймні, так говориь моя лінь, а вона, хочу додати, буває дуже часто права - я з нею погоджуюся).

de-_larosh - так склалося, що останнім часом людська дурість стає все більш показовую. Люди постійно ховають своє обличя за масками; де брехня, а де правда навіть не може розпізнати навіть детектор брехні - адже для тих, хто сам не розуміє вже де є правда, а де є не-правда, саме це поняття зникає... Поводитися штучно стало природньо, вірніше сама штучність вже стала природньою! У час, коли здавалося б уже немає жодних табу, архаїчний образ дурника набирає популярності. Але не тому, що він "глаголет правду", порушуючи тим самим заборонені теми, а напевно тому, що саме цей образ відповідає духові цього мозаїчного часу (духоній дійсності часу?). При цьому, такий-собі образ дурника абсолютно комфортно вписується в буденну свідомість, навіть не завдаючи шкоди цій свідомості...Але! Але за цим усім, одне нашарування архетипових образів закриває інше – традиція як така зникає, стеоритиповість мислення стає нормою. За нашим часом важко помітити, як стереотипи залишаються, натомість кардинально змінюється смислове наповнення.

Так сталося із образом колись шанованим та грізним – я б сказав, архетипом, шута. Слово «шут» залишилося. Але значення колись такої непростої та поважної професії замінилося сенсами «паяц», «клоун», «дурник»…

Напевне тому, в наш гіпертехнологічний (гіперосвічений?) вік прізвище колись найбільш шанованого герцога так «часто» зустрічається на полицях книгарень.

Але не хотілося б з самого початку вдаватися до таких довгих відступів – натомість краще сказати що ж це все таке. Останнім часом я став помічати, що люди почали бути досить серйозними. Серйозно/прагматично сприймаються навіть жартівливі речі. Все менше місця залишається для простої, необдуманої, безкорисливості! Все вимірюється категорією «корисливість»… Зникають відносини – залишаються самі голі відношення.

***

Читаючи ці строчки, напевно, у Вас виниклі обурливі, суперечливі, протилежні думки (принаймні до сказаного вище)! Якщо так – я Вас вітаю!!! Бо саме це і е тим, що тут буде відбуватися – назвімо це безкорисливим провокуванням мозків!!

Якщо ж ні, то виходить я погано старався…але нічого, спробую ще – а Ви потім скажете чи у мене виходить, чи ні!

Тож, подорож починається, вмощуйтеся зручніше, пристебніть паски!

            3,

                    2,

                          1…

Comments

( 8 коментарів — Прокоментувати )
sidzuko
16 січень 2008 00:06 (UTC)
прифет
с начинанием тебя! Твоя жизнь на этой небольшой пока страничке будет целиком и полностью зависеть от твоего внутреннего состояния, но, ведя журнал с любовью, можно обрести еще один родной уголок в этом мире :)
Оформление зачет, со вкусом. Только шрифт крупный, читать несподручно..(
de_larosh
16 січень 2008 00:12 (UTC)
Re: прифет
На счет шрифта - отдельное спасибо! То что там написано - я ведь и так знаю, а поскольку это он-лайн, то должно быть удобно не только мне, хотя сам предпочитаю мелкий щрифт))).
Здесь совсем мало, но это только начало. Надеюсь путешествие будет увлекательным!!!
Спасибо!!!
tepliy_kit
17 січень 2008 09:43 (UTC)
Re: прифет
Мен, тут реально з шрифтом передивись позицію, а то (0_0), сам розумієш)
de_larosh
17 січень 2008 09:46 (UTC)
Re: прифет
А мож щось порадити? Це на рахунок розміру, чи з приводу самого шрифта?
tepliy_kit
17 січень 2008 09:57 (UTC)
Re: прифет
шрифт!, бацінька, - ШРИФТ)
de_larosh
17 січень 2008 09:59 (UTC)
Re: прифет
Будемо думаты!))))
sidzuko
17 січень 2008 16:47 (UTC)
а можно вопрос? а что это за галочки-ручки-смайлики, которые ты ставишь в начале комментов? а как ты это делаешь?
de_larosh
17 січень 2008 16:53 (UTC)
О смайлах))
Смотри, там когда коммент добавляешь, после строки "пользователь" строчка - "тема" в конце ее - такой прозрачненький смайлик. Кликаешь на него - и там появляются варианты (перед эти на некоторых журналах надо найти и нажать кнопку что-то типа view all). Вот такой не секретный секрет))))
( 8 коментарів — Прокоментувати )